שלמתם יותר מ30 אלף ש"ח מס שבח ?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


  ממליצים

  הדרך הכי טובה לקבל לקוחות מרוצים היא לתת להם את התוצאה הטובה ביותר בזמן הטוב ביותר, עם השקיפות הגבוהה ביותר.
  אנו בtax4me  שמנו לעצמנו למטרה לתת את השרות הטוב ביותר ואת התוצאה הטובה ביותר שהיא כמובן החזר מס השבח המקסימלי בשבילך.

  חלק מהממליצים עלינו וכמובן שיש עוד רבים.

  המלצות לקוחות

  רענן כהן

  קבלתי החזר מס שבח עצום לאחר שהיועצים של tax4me שינו לי את שומת השבח וגם הגישו לי בקשת החזר מס שבח , עבודה מקצועית , אנשים אמינים ומהירים בהגשות.

  רעות סביון

  הגעתי ליועצים של tax4me דרך הפייסבוק, כיוון שתשלום השבח שלי היה מעל 50 א' ש"ח לא הפריע לי לקבל ייעוץ ובבדיקה היועצים של tax4me הצליחו להחזיר לי כספים שלא ידעתי שאני אמורה לקבל . תודה

  ראובן ברעם

  לאחר השבחת קרקע חקלאית קבלתי מעו"ד שלי המלצה על היועצים של tax4me התהליך היה שקוף וקל , ספקתם את הטפסים הנדרשים ולאחר תקופת מה קבלתי החזר מקסימלי לכל הדעות. תודה

  שלמתם יותר מ30 אלף ש"ח מס שבח ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


   למה אנחנו

   את\ה מקבלים את ההחזר שלך ישירות לחשבון הבנק שלך.

   זירוז ההליכים לצורך קבלת ההחזר.

   שימוש בידע רב שנצבר לאורך השנים.

   הבדיקה נעשית ע"י צוות בכיר של יועצי מס.

   החזר מס שבח , למה לא קל לקבל ?

   האמת שזה כן קל לקבל את החזר מס השבח פשוט מה שתקבלו כנראה לא יהיה בדיוק מה שמגיע לך בצורה מקסימלית אלה פחות.

   למה? מפני שכמו כל גוף, המדינה מעוניינת לחזיר כמה שפחות ולשמור אצלה כמה שיותר .
   לא ינדבו לכם מידע, אם לא תדעו, לא תקבלו.

   מזה מס שבח בעצם

   מס שבח הוא מס אשר כל מוכר נכס מקרקעין מחוייב לשלמו על הרווח מהשבח של הנכס.

   קבלת החזר מס שבח

   המשמעות של החזר מס שבח היא בעצם תשלום של המדינה אודות אי התאמה של חבות המס, לאחר בדיקה חוזרת ובהתאם לקריטריונים קיימים. אם המדינה מגלה שהגשתם בקשה לקבלת החזר מס שבח, אתם יכולים לקבל סכום מיסים לא מבוטל וגבוה במיוחד, בחזרה לחשבון הבנק שלכם. המדינה מציגה באופן קבוע קריטריונים שמגדירים מיהם האנשים הזכאים להחזר מס שבח, וביניהם ניתן לראות אנשים המבצעים קיזוז הפסדים או זוגות שמבצעים חלוקת תשלום מס בדרכים כאלה ואחרות. על בסיס תחשיב מדויק של המצב האישי שלכם, ניתן להגיש את הבקשה ולייצר את התנאים האולטימטיביים לקבלת ההחזר מהמדינה, בצורה האפקטיבית והמקצועית ביותר.

   החזר מס שבח דירה

   בין שאתם מחזיקים בדירה משפחתית אחת ובין שיש לכם כמה וכמה נכסים, דעו לכם שאתם צריכים לבדוק האם קיימת היתכנות לקבלת החזר מס שבח, ויפה שעה אחת קודם. כמובן שלא מדובר על תהליך פשוט במיוחד, אבל אם יש לכם יועץ מס טוב אתם יכולים להציג בפניו את כל המידע שעומד לרשותכם, יכול מאוד להיות שהוא ישיג עילה ריאלית לבקשה. אז אל תהססו לפנות לעזרת אנשי מקצוע מיומנים כמו בחברת  Tax4me, ולקבל חוות דעת שתשאיר לכם המון כסף חשוב מאוד בידיים.

   החזר מס שבח מקרקעין

   רכישות מקרקעין הינן רכישות בעלות השפעה עצומה על כל המעורבים בתהליך, כמו גם על המערכת הפיננסית כולה. המערכת הפיננסית מושפעת בעיקר משום שמדובר על רכישות שבהן יש תשלומי מיסים גבוהים במיוחד, אשר נובעים מגובה התשלום על הקרקע עצמה. בראש ובראשונה, עומד תשלום מס השבח, אשר מהווה תשלום המיסוי הגדול ביותר על רכישה של נכס כלשהו. אבל, במקרים שבהם יש לכם אפשרות לבצע החזר מס שבח מקרקעין, כדאי לכם לשקול בחיוב את האפשרות, במיוחד מפני שמדובר על סכומי כספים לא מבוטלים, אותם אתם יכולים לנצל לטובת השבחת הנכס או השקעה באפיקים אחרים ככל העולה על רוחכם. Tax4me מספקת שירותים מסוג זה. 

   קבלת החזר מס שבח מקרקעין – איך עושים את זה נכון?

   המדינה הגדירה מה הקריטריונים, אשר צריכים להתקיים על מנת שאדם יוכל לקבל החזר מס שבח מקרקעין, בעודו מגיש בקשה שכזו. בין היתר, קריטריונים כמו קיזוז הפסדים או ניצול של מדרגות מס ונקודות זיכוי, מאפשרים יצירת החזר מס שבח מקרקעין ברמה כזו או אחרת. אבל, בשביל להבין איך אתם מצליחים לממש את הזכאות שלכם, צריך לייצר הניתוח פרטני של המצב, ולבחון לעומק את הסיטואציה המשפטית בה אתם נמצאים בכל רגע נתון. זו היא משימה שאותה צריך להפקיד אך ורק בידיו של יועץ מס מיומן ומנוסה, אשר מכיר את כל רזי החוק הישראלי ויודע איך לעזור לכם למצוא את הסיבות הכי רלוונטיות לקבלת החזר מס שבח מקרקעין.

   החזר מס מיסוי מקרקעין

   בדיוק כמו שאתם משקיעים המון משאבים בהשכרת שירותיו של עורך דין לאורך תהליך המכירה של הנכס שלכם, כך חשוב להשקיע גם מאמצים ומשאבים בתהליך החיפוש אחר אפשרויות לקבלת החזר מס שבח מקרקעין מהמדינה. Tax4me הינו משרד יועצי מס איכותי ומנוסה מאין כמותו אשר ישמח לסייע לכם. 

   החזר מס על מס שבח

   בתוך כל המשימות אותן צריך לבצע לקראת המכירה של נכס נדל"ן או נכס מקרקעין בישראל, מוטלת גם משימת מיסוי מאוד חשובה על מוכר הנכס – תשלום מס שבח למדינה, על פי הקריטריונים הקבועים בחוק. תשלום מס השבח ובתשלום שמאגד את הרווחים שנצברו על הנכס מיום הקנייה ועד ליום המכירה, והוא יכול להיות תשלום יקר במיוחד כאשר מדובר על נכסי נדלן באזורי הביקוש. אף על פי שהחוק מאוד מפורט וברור בכל מה שנוגע לתשלום מס השבח, המחוקק מצא לנכון לייצר חריגים ולאפשר זכאות לקבלת החזר מס על מס שבח בסיטואציות מיוחדות. ולכן, בהינתן שאתם עומדים בכל הקריטריונים, יתכן מאוד שתצליחו לקבל חלקם סכום הכסף ששילמתם בחזרה, ויש לכם סיכוי לקבל החזר מס על מס שבח בחזרה. לבירור זכאותכם פנו אל Tax4me מרכז החזרי מס שבח ושומות מס שבח המקצועי בישראלי.

   קבלת החזר מס על מס שבח – אין סיבה לוותר על הזכות שלכם

   החזר מס על מס שבח הוא על פי רוב תולדה של מצב אישי, כלכלי או משפחתי ייחודי, אשר בא לידי ביטוי בהגדרות החוק בצורה מאוד משפטית ולעיתים לא ברורה. החוק מגדיר שמונה קריטריונים שמהם ניתן להגיש בקשת החזר מס שכזו, וביניהם גם אנשים שמקבלים הקלות מרשות המיסים או אנשים שיכולים לנצל שיעורי מס היסטוריים. ההגדרות הללו, הם יחסית רחבות, והן מגדירות קבוצה גדולה מאוד של אנשים שיכולים להגיש בקשה. אבל לא כולם יקבלו תשובה חיובית, שכן צריך להציג נימוקים פרטניים לבקשה אותם יכול להגיש בשבילכם עורך דין מנוסה, שמכיר את המצב שלכם ואסף את כל חומרי הראיות הדרושים, בשביל להוכיח למדינה שאתם זכאים לקבל החזר מס על מס שבח.

   בדיקת זכאות להחזר מס שבח

   בסופו של יום, חשוב להבין שכאשר אתם מקבלים החזר מס על מס שבח, יש לכם הזדמנות לקבל סכומי כסף עצומים איתם אתם יכולים לשפר את המצב הכלכלי שלכם או לרכוש נכסים נוספים. ולכן יש פה אינטרס מובהק להשקיע המון מאמצים והמון זמן, ביצירת בקשה ברורה לקבלת החזר מס, שיכול לעזור לכם בהווה ובעתיד. פנו עוד היום אל Tax4me מרכז החזרי מס שבח ושומות מס שבח המקצועי בישראלי.

   בדיקת החזר מס שבח

   כאשר מדובר על נדל"ן פעילות ניהול של הנכס, בין אם מדובר על נכס בודד ובין שמדובר על קבוצת נכסים ששייכים לאדם אחד, היא משימה רגולטורית מורכבת במיוחד, מכל מיני היבטים. אבל יש היבט אחד חשוב במיוחד אשר יכול לקבוע את המצב הכלכלי שלכם בהווה ובעתיד, ואתם רוצים לתת עליו את הדעת. מדובר על הצורך והדרישה החוקית לשלם מס שבח בעת מכירה של כל אחד מהנכסים שלכם. היום קיימת אופציה לבצע בדיקת החזר מס שבח שיכולה לפתור אתכם מתשלום מיסים בסיטואציות מסוימות, או לכל הפחות להחזיר מיסוי עודף ששילמתם למדינה. כאשר יש לכם כל כך הרבה השקעות על כף, סכומי הכסף שאתם יכולים לקבל במהלך בדיקה זו הם סכומי כסף משמעותיים שישפיעו על העתיד הכלכלי שלכם בשנים הקרובות. לקבלת ייעוץ פנו עוד היום אל Tax4me מרכז החזרי מס שבח ושומות מס שבח המקצועי בישראלי.

   האם ניתן לבצע בדיקת החזר מס שבח לכל נכס?

   במידה ואתם מחזיקים כמה וכמה נכסים, כמו למשל כמה דירות משפחתיות או נכנסים לעסקים ומקרקעין, יש אפשרות לבצע בדיקת החזר מס שבח על כל אחד ואחד מה נכנסים שעומדים לרשותכם. הבדיקה כמובן תושפע מה המצב הפיננסי הכללי שלכם, אבל ככל שאתם עומדים באחד מתוך שמונת הקריטריונים הקיימים כיום לקבלת החזר מס שבח, תהיה לכם הזדמנות מהירה ונגישה לקבל את הכסף ישירות לחשבון הבנק שלכם. יחד עם זאת חשוב לזכור שהמדינה לוקחת בחשבון את העובדה שיש לכם כמה וכמה נכסים, והיא תבקש לבדוק מה הוא המצב המשפטי של כל נכס לפני שאתם זוכים לקבל את ההחזר, אז פעלו בזהירות ותנו תשומת לב לכל הפרטים הקטנים לפני שאתם בכלל מתחילים לעבוד על הבקשה שלכם.

   בדיקה קצרה ששווה לכם לא מעט כסף

   כל שנותר לכם לעשות בשלב זה על מנת לבצע בדיקת החזר מס שבח סעיף הוא לפנות לעזרת עורך דין מיומן ומנוסה בתחום זה, שילווה את תהליך העבודה שלכם. עורך דין יכול ליצור את התנאים האופטימליים מבחינת החוק ולהבטיח שאתם עומדים בכל הדרישות, תוך תשומת לב למאפיינים הייחודיים של המצב שלכם. פנו עוד היום אל Tax4me מרכז החזרי מס שבח ושומות מס שבח המקצועי בישראלי.